İsrail’in Silahsız İnsanlara Yönelik Ölümcül Şiddetini Kınıyoruz

Yanki, Evine Git

Bütün Dünya, bir anlık barış ve huzura hasret çekerken, Başkan Trump’ın pervasız hareketleri ve Netanyahu’nun durumdan vazife çıkararak 100’ü aşkın insanı katletmesi, yüzlerce insanı gerçek kurşunla yaralaması terördür, vahşettir. Takım elbise giymek, devlet başkanı olmak ya da güçlü olduğunu sanmak bu gerçeği değiştirmez. Ne var ki Trump’ı ve Netanyahu’yu yola getirecek olan yegane güç, ABD’nin ve İsrail’in akil insanlarıdır.

ABD’nin Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıma ve Elçiliğini Kudüs’e taşıma kararını, İsrail’in silahsız insanlara yönelik ölümcül şiddetini kınıyoruz.

 

Yankee, Go Home

While the World is suffering from wars and deaths, Trump’s reckless movements and Netanyahu’s deadly actions, by killing more than 100 people and wounding hundreds of people with real bullets, are definitely terrorism and brutality. To wear a suit, to be president or to be strong does not change that fact.

However, the only power that will bring Trump and Netanyahu to the road is the wise people of the United States and Israel.

We condemn the US’s decision to recognize Jerusalem as the capital of Israel and to move its embassy to Jerusalem, and Israel’s deadly violence against unarmed people.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir