15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

15_Temmuz_2016_6717

FETÖ/PDY ve işbirlikçilerinin, 15 Temmuz 2016 Cuma gecesi kalkıştıkları kahpe ve kanlı kalkışmanın üzerinden iki yıl geçti. 249 şehidimizi rahmetle, 2500’e yakın gazimizi minnetle anıyoruz.

Geride bıraktığımız iki yıl içinde vatan hainlerine yönelik amansız mücadele neticesinde devlet vatan hainlerinden büyük ölçüde temizlenmiş ve suçlular hak ettikleri cezalara çarptırılmıştır.

Ülkemiz, böyle büyük bir travma sonrasında biri referandum ve biri de cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimi olmak üzere iki büyük sınavı huzurla, güvenle ve başarıyla atlatmıştır.

15 Temmuz’un ardından 3. Yıla girerken ülkemizin hızla normale dönmesi için FETÖ soruşturmaları kapsamında haksız yere koğuşturmaya tabi tutulan, açığa alınan veya kamu görevinden ihraç edilen suçsuz meslektşalarımızın bir yıl önce kurulan OHAL Komisyonu marifetiyle onurlarının ve haklarının iade edilmesi en büyük talep ve beklentimizdir.

Öncü Okul Yöneticileri Derneği olarak, vatanın savunması için canını feda eden bütün şehitlerimizi ve 15 Temmuz şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize minnetlerimizi sunuyoruz.

Öncü Okul Yöneticileri Derneği

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir